Tarsus Group, gizliliğinizi korumayı ve sizden gelen kişisel bilgilerin güvenliğini sağlamayı taahhüt eder. Birleşik Krallık’taki veri koruma mevzuatına kesin ve katı kurallarla riayet edilmektedir. Bu bildirimin amacı, topladığımız kişisel bilgileri ve bu bilgileri nasıl kullanacağımızı size açıklamaktır.

 

Siparişinizi oluştururken; adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi ve kart bilgilerinizi bilmemiz gerekmektedir. Bu işlemler, siparişinizi işleme almamızı ve yerine getirmemizi sağlar. Sipariş işleminiz esnasında zorunlu olmayan kişisel bilgilerinizi saklama seçeneğiniz bulunmaktadır.

 

Bilgilerinizi; ödeme ve faturalandırma işlemlerinde, web sitesinde yapılan değişikliklerden sizi haberdar etmede, yeni ürün/hizmetler hakkında güncelleme işlemlerinde ve ürün /hizmetlerimizi geliştirmek için kullanmaktayız.

 

Tarsus Group olarak müşterilerimiz tarafından verilen bilgileri kesinlikle  gizli tutmayı ve saklamayı yükümlülük olarak kabul ediyoruz.Gizliliğin sağlanıp sürdürülmesi,gizli bilginin tamamının veya herhangi bir parçasının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını,üçüncü bir kişiye açıklanmasını önleme gereği olan tüm tedbirleri almayı işbu bildirimle taahhüt etmekteyiz.

 

Birleşik Krallık veri koruma mevzuatına uygun olarak yetkisiz erişimi önlemek için, bize vermiş olduğunuz bilgilerin depolanması ve saklanması esnasında katı güvenlik prosedürleri uygulamaktayız.

 

Bize sağladığınız bilgiler dışında veri tabanımızda hiçbir özel veya kişisel bilgi saklanmamaktadır.Veri tabanımızın doğruluğunu sağlamak için, bu formu göndererek kişisel bilgilerinizi kontrol edebilir, güncelleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Form için buraya tıklayınız.

 

Kredi / bankamatik kartı işlemlerini gerçekleştirmek için banka veya kart işleme kuruluşu, EEA (Avrupa Ekonomik Bölgesi) dışındaki yetkiler ile ilgili kişisel bilgi doğrulanması istenebilir. Bilgileriniz Avrupa Ekonomik Bölgesi dışında başka hiçbir amaç için farklı bir mecralara aktarılmayacaktır.

 

Gizlilik politikamız ile ilgili sorularınız için lütfen formu doldurup tarafımıza gönderiniz. Form için buraya tıklayınız.