Search form

Ziyaret

Ideal Homex 2018, Türkiye ve Türkiye’yi çevreleyen bölgelerde, piyasaya çıkan en son ürünleri, yenilikleri ve trendleri görme şansı yakalayabileceğiniz tek yer olma özelliği taşımaktadır. Binlerce yeni tedarikçi ile tanışarak iş hayatınızda devrim niteliğinde bir değişim yaratmak adına Ideal Homex sizin için en doğru yer.

İhtiyacınız olan herşey tek bir çatı altında

Ev ve hediyelik eşya sektöründeki saygın ve başarılı markalar, en yenilikçi ürünler ve kaliteli tedarikçiler bir kez daha Ideal Homex'te yerini alıyor. İnovatif tasarımların yanı sıra en dikkat çekici ürünleri görme fırsatı yakalayabileceğiniz platformda, profesyonel üreticilerle tanışarak ticari iş birliklerinizi bir basamak daha yukarıya taşıyabilirsiniz.

 

 

Ticari başarının temellerini oluşturan 30 yıllık tecrübe

Ideal Homex tasarım odaklı markalar ve satın almacılar için en cazip ve tercih edilen nokta olarak sürekli gelişim ve yenilikçi faaliyetlerini sürdürmektedir. Süregelen kültürel yapısı, gelişen ve fark yaratan yenilikçi anlayışı ile takdir toplayan ve saygı duyulan bir organizasyon olmayı kendine ilke edinmiştir.

 

29 Mart - 1 Nisan 2018 tarihleri arasında Istanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek Ideal Homex 2018, başarı ile devam eden serinin 13.'sü olma gururunu yaşamaktadır.

Bir sonraki en çok satan ürününü bul

Ideal Homex, ev ve hediyelik eşya sektöründeki üretici ve tedarikçilere, yeni satış ve iş olanakları yakalamaları için düşük maliyetli, yüksek fırsatlı bir ortam sağlamaktadır.

Perakendeciler, toptancılar ve distribütörler bu benzersiz fırsatlarla dolu ortamı kullanarak, yeni tasarımları inceleyip karşılaştırabilme imkanına sahiptirler. Aynı zamanda tüketicilerin dikkatini çekecek, satışlarını artıracak yenilikleri de keşfetmektedirler.

Ürün Grupları

  • Cam, Porselen ve Seramik
  • Çelik Mutfak Eşyaları
  • Plastik Ev Gereçleri
  • Küçük Elektrikli Ev Aletleri
  • Mutfak Eşyaları
  • Dekoratif Ürünler ve Hediyelik Eşyalar

Tarihi Ajandanıza Eklemeyi Unutmayın!

Ideal Homex Ev Eşyaları, Hediyelik Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri Fuarı 29 Mart - 1 Nisan 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecektir.

 

 

 

Takvime Ekle2018-03-29 9:00:00 2018-04-01 19:00:00 Europe/London Ideal Homex Istanbul Ideal Homex, Housewares Fair, Istanbul Istanbul, TÜRKIYE Tarsus Group lhotston@tarsus.co.uk

SORULARINIZ İÇİN

Sıkca sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilir, bizi arayabilir veya taleplerinizi iletişim formumuz aracılığı ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Ekibimiz en kısa zamanda size destek sağlayacaktır.